Stretnutia a teambuilding v objatí darov Kukkónie | Kukkonia Farm

Zážitkový teambuilding na farme v Orechovej Potôni

Žitný ostrov, alebo ako túto oblasť oddávna nazývajú miestni obyvatelia – Kukkonia, patrí medzi najúrodnejšie a najslnečnejšie oblasti Slovenska. Práve tu sa výnimočne darí ovociu, zelenine, ale aj chovu hospodárskych zvierat. A tu sa nachádza aj naše gazdovstvo, v ktorom pre vás pripravíme nezabudnuteľný teambulding.

Tradícia v novom šate

Na našej farme v Orechovej Potôni sme nadviazali na tradície našich predkov. O spoločné dedičstvo v podobe starodávnej múdrosti sa radi podelíme aj s vami, s vašimi zamestnancami, kolegami či obchodnými partnermi na teambuldingu, na ktorom spoznáte poklady našej Zlatej záhrady.

KKN_Patony_2
_40A5533

Špičková žitnoostrovská gastronómia

Nechajte sa vtiahnuť do atmosféry našej Kukkonia farm. V obklopení prekrásnej zelene, v prítomnosti zvierat a v spoločnosti dobrých ľudí spoznáte priestory farmy, chovateľské zázemie a užijete si spoločné aktivity, hry a varenie z miestnych a sezónnych surovín pod vedením špičkových šéfkuchárov zo Žitného ostrova.

Utužovanie medziľudských vzťahov

Oslávte dary našej zeme s tými, na ktorých vám záleží. U nás padnú vaše dobré nápady na úrodnú pôdu, spoľahnite sa, že skvelá nálada a utužovanie medziľudských vzťahov budú na našej farme len tak prekvitať!

1536-1024 (1)

Teambulding na Kukkonia farm prispôsobíme vašim požiadavkám za každého počasia a v každom ročnom období. Naša základná ponuka zahŕňa:

 
  • Welcome drink Privítanie vínom alebo pálenkou zo Žitného ostrova. Na výber sú vína z butikového vinárstva Világi Winery, v ktorom sa vína rodia na láve alebo pálenky z ovocia dopestovaného v sadoch a záhradách Žitného ostrova.
  • Kukkonia menu Raňajky, obed alebo večera s láskou pripravené z potravín a surovín dopestovaných na Žitnom ostrove, menu je navrhnuté šéfkuchármi zo Žitného ostrova
  • Program podľa dohody Rodinné či firemné podujatia, konferencie, mítingy, na ktorých spoznáte poklady našej Zlatej záhrady, predstavíme vám farmu v Orechovej Potôni, pripravíme varenie so šéfkuchármi, navrhneme hry a ďalšie spoločenské aktivity na utužovanie medziľudských vzťahov

TEŠÍME SA NA VÁS

V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktuje, veľmi radi vám pomôžeme,
poradíme, odporučíme to najlepšie pre vás a vašu dobrú spoločnosť:
e-mail: event@kukkoniaevents.com, tel.: +421 917 595 001 
alebo využite náš kontaktný formulár.
683-1024 (2)
1536-1024 (3)

Kontaktný formulár